| OnMyDreamWay a întrebat:

"Cum va pare cuplu Tyler si Caroline din Vampire Diaries?"

7 răspunsuri:
| Alle170298 a răspuns:

Buna! Mi se pare perfect!:X

| OnMyDreamWay explică (pentru Alle170298):

Salut.imi place la nebunie poza ta de profil cu Candice si Michael...eu pur si simplu ii ADOR! Sunt foarte Super) Plus au niste roluri interesante in TVD.Se potrivesc de minune! Sper sa fie impreuna pe mult timp)

| Alle170298 a răspuns:

Foarte sexy scena cand faceau dragoste cum am spus perfectlove struck

| Ktl a răspuns:

Bună. kiss
Păii. mie mi se par așa drăguuuuți împreună. puppy dog eyes Carolinei îi stă mult mai bine cu Tyler decât cu Matt. ♥
Tu ce părere ai? big grin

| OnMyDreamWay explică (pentru Ktl):

♥Hey!
ce bine imi pare ca si tu esti de aceeasi parere ca si mine! Eu personal ii ador.E cel mai preferat cuplu! Sunt asa adorabili.Plus...episodul 3x01 a fost foarte HOT cu ei 2!

| geo_9829 a răspuns:

Mi se pare foarte dragut.se potrivesc de minunee...cuplul perfect

| OnMyDreamWay explică (pentru geo_9829):

Adevarat sunt chiar perfecti unul pentru altul)