| PoiSoN_6490 a întrebat:

Cum vi se pare Dana(Chloe Bridges) din filmul Camp Rock 2? Ma refer si la aspect si la comportament cel mai misto raspuns: FUNDA! big grin >big grin

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Mi se pare diplomata si foarte.sigura pe sine.
Iar la aspectul fizic.are buzele putin cam prea mari. Insa in rest, mi se pare foarte frumoasa love struck

| BubuLina999 a răspuns:

Mai in primul rand e frumoasa si mi se pare o fata la locul ei. nu se da ea in vant dupa nu stiu ce chestii. e o fata simpla care stie ce vrea si sta la locul ei. niciodata nu mi.au placut divele fitoase, ea nefiind acest gen de om ceea ce o face ata de draguta ...este foaste deschisa ea si vorbareata. ce sa mai o fata deosebita si la locul ei.

| stefanel11 a răspuns:

Mi se pare ok nu e prea frumoasa da merge...imi place mai mult de tipa blonda care s-a dus la ailalti... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare chloe bridgies foarte foarte tare :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa

| Roxx97 a răspuns:

Mi se pare o persoana care te linisteste printr-un singur zambet si are un comportament dragut happy mie mi-a placut de ea nick chiar are gusturi as vrea sa seaman cu ea si ce tine de aspect este frumoasa mai putiz buzele dar na zambetul ei acopera asta

| doodoo a răspuns:

Mie mi se pare foarte frumoasa si draguta