| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare filmul Annabelle 3?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Orice a fost făcut din serie după primul annabelle a fost o prostie jignitoare a genului

| Sn4k3 a răspuns:

Ultima porcarie. Nu stiu cum poate sa aiba nota asa mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunicel. De nota 8, după părerea mea.

| Devil21 a răspuns:

Destul de slab sau poate am avut eu prea multe așteptări.
Nu se compara cu Annabelle 1

| AndraIrinuca a răspuns:

Nu m-am uitat la anabelle 3, dar m-am uitat la filmul anabelle pe Netflix și cred ca au o legătură. Mie personal nu mi se pare cine știe ce, nu e deloc horror. Adică eu ma așteptăm ca păpușă sa fie vie, ceva gen chucky, dar de fapt era nu știu ce demon sau ceva. Deci nu cred ca e cel mai bun film horror. Dacă vrei sa te uiți la un horror poți sa încerci sinister în caz ca nu l ai văzut!