| ToniChoco123 a întrebat:

Da-ti-mi va rog alte seriale faine in afara de:
Teen Wolf, The vampirine diaries, Stranger Things si Riverdale, pentru ca le-am vast. Va rog sa fie de genul actiune sau ceva gen thriller

Răspuns Câştigător
| Anne_Brunette_1994 a răspuns:

The lost. Este extraordinar. L-am terminat. Iar acum am inceput cu Requiem este super si acesta foarte captivant si are si thriller cum vrei tu!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dark,The Shannara Chronicles, Eyewitness, The OA, 3%, The 100, Beyond,The End Of The F***ing World,Hemlock Grove,From Dusk Till Dawn: The Series,The Magicians,Damien,Shadowhunters: The Mortal Instruments,The Tomorrow People, Star-Crossed, TSC, The Gates, Ravenswood, Nowhere Boys

| AlexSalling a răspuns:

Bates Motel (2013-2017). Este un psychological thriller de exceptie.

| Ichigo21 a răspuns:

The 100