| Madamadll a întrebat:

Daca activez abonamentul ala de 30 zile gratuit pe Netflix si dupa il anulez, apoi iar il activez si tot asa, ma pot uita gratis pe Netflix la infinit?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Netflix nu mai da de mult luna gratis. Si daca dadea trebuia sa schimbi cardul si mailul mereu probabil

| Sn4k3 a răspuns:

Acum nu mai e luna gratuita, dar daca l-ai fi reactivat pe acelasi card dupa luna aia gratuita ce crezi ca s-ar fi intamplat? Ar fi mai probabil sa iti dea inca o luna gratuita sau sa iti ia bani?

| JicaContra a răspuns:

Sigur, daca ai 1000 de carduri bancare!

hai sa iti explic mecanismul: cand iti faci cont iti cere card, chiar daca prima luna e pe gratis, dar nu iti ia nimic de pe el, cand luna expira, ori iti ia bani de pe card, ori, daca l-ai scos (cardul) nu iti mai merge contul, iar daca vrei sa faci alt cont NU mai merge cu acelasi card

ce crezi tu?!? ca ei sunt PROSTI, si esti singurul care s-a gandit cum sa ii pacaleasca?!?

| DoctorWh0 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.
Cel mai probabil ai doar primele 30 de zile gratuite, dupa trebuie sa faci alt cont si sa introduci alta carte de credit.
Asta-i ca sa nu poata lumea sa faca ce ai zis tu.