| RAY a întrebat:

Daca ai cont de Netflix nu poti crea 5 conturi diferite? Ma refer cum se imparte un cont de Netflix?

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Daca ai un cont Netflix, poti crea mai multe profiluri pentru diferite persoane carora le mai poti oferi cont-ul. Nu exista o limita din cate stiu eu pentru numarul de profiluri, exista doar o limita de cati oameni pot viziona ceva pe Netflix, de pe acel cont, il acel moment care este de 5 pe cea mai scumpa varianta.