| MarcelPuricel a întrebat:

Daca am gresit categoria, scuze. Stie cineva daca se vor mai da filme cu tematica Craciunului pe DIVA? Anul trecut a inceput din 6 noiembrie dar anul asta nu stiu

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://cineamator.ro/filme-de-sarbatoare-pentru-craciun-la-diva-universal/
nu scrie anul in articol doar luna, ziua

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Marcela, ești în întârziere... au început sa dea filme de acum 2 luni, chiar ziceau ceva de genul 'Crăciunul e în fiecare zi, indiferent de anotimp pe DIVA'

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

Este un el.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Tastatura asta... era Marcele

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

Ha, ha, amuzant. Mai patesc si eu.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt clarvăzătoare, prevăd ca în viitor își va schimba sexul laughing

| MarcelPuricel explică (pentru Catrice):

Marcel nu e numele meu adevarat si nu, nu am de gand sa imi schimb sexul?

| Catrice a răspuns (pentru MarcelPuricel):

Puricele, era o gluma mămică, stai calm.

BTW, ești singur, ai iubita? Facem o combinație? laughing

| Vaneeee a răspuns:

Probabil cam prin aceeasi perioada cum au inceput anul trecut