| RAY a întrebat:

Daca ar fi sa recomandați un serial care vi-a plăcut cel mai mult ce mi-ati recomanda sa vizionez?

19 răspunsuri:
| RAY explică:

Multumesc la toti

| RAY explică:

Am ce vedea nu gluma

| GoldenZenith a răspuns:

House MD
Lie to Me
Breaking Bad
The Mentalist

| danutzu96 a răspuns:

MR. Robot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House MD.

| AndreiWeisz a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti place de House sau subiectul medical? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

House. Sunt cat se poate de paralel cu medicina dar asta nu m/a facut sa nu imi placa si partea aia din serial. La fel si in cazul lui Anatomia lui Grey sau Chicago MED.

| AndreiWeisz a răspuns (pentru anonim_4396):

Anatomia lui Grey...era cam prea multa drama ce nu avea treaba cu medicina pentru gustul meu laughing House mi se pare cel mai bun serial din domeniul medical, plus ca da, House face jumate din serial.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Am vazut ca ai recomandat House of Cards. Alt serial de nota 10. La fel ca la House, nu ma omor chiar de loc cu politica dar ador actorul principal ( spacey ) si de acolo am vazut tot serialul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vikings

| AndreiWeisz a răspuns:

House of Cards.

| Madesz a răspuns:

Grey's Anatomy
Teen wolf
13 reasons why

Nu ma pot decide care este cel mai bun. Toate imi plac.

| Jo17 a răspuns:

Anatomia lui Grery! O sa iti placa tare!

| EuDOarSieu a răspuns:

Cel mai bun serial văzut vreodată: GAME OF THRONES.
Altele: Vikings, DaVinci Daemon s.

| Canndii a răspuns:

The X Files - Horror, sci-fi, polițist. (1993-2002) Îl găsești si in HD.

Rookie Blue - polițist. (2010-2015)

American Horror Story.

The originals - drama. (2013-2018)

The Vampire Diaries.

Teen Wolf.

Mesaje de dincolo / ghost whisperer.

| Emima27 a răspuns:

Comedie: The Big Bang Theory, Modern family
Actiune: Prison Break, Breaking bad
Thriller: Pretty Little Liars (are si putina drama si romance in el, dar in principal e thriller)
Pshilogic: Lie to me
Medicina: House MD (oricum House e genial)
Drama: 13 reasons why

Acestea sunt preferatele mele, asa ca alege unul cu incredere. Vizionare placuta happy

| Emima27 a răspuns (pentru Emima27):

Cum am putut sa uit de Sherlock (varianta BBC)? Recomand din toata inima happy

| Alex99999999 a răspuns:

Bahar Dila Furtuna Pe Bosfor Dragoste Infinita Dila laughing

| Adi1313 a răspuns:

Prison Break