| ஐNoNameஐ a întrebat:

Daca ati fi in serialul naruto ce personaj ati vrea sa fiti?

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

HY stiu ca nu imi vei da funda dar eu as vrea sa fiu Naruto chiar daca sunt fata oricum in niciun caz Sakura happy u?

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nimeni, fiindca e numai pentru pustani de a cls a cincea!

| pwp a răspuns:

Hinatalove struck

| Bianka a răspuns:

Tsunade smug

| ProjectJackpot a răspuns:

Va intrebat doar, lasati-l in pace. Daca el simpatizeaza acest serial. Poate sa-ntrebe si ce personaj din Tom si Jerry vreti sa fiti.si ce?

| Jadis a răspuns:

Ce e asa de neinteles? @EX ai dreptate. Nu e evident ca baietii vor sasuke si fetele sakura?

| Psihiatra a răspuns:

E o intrebare pe care o adud de obicei la clasele mici.nu prea as vrea sa fiu nimeni, deoarece sunt doar desene animate.si chiar daca ar fi reale, toti sufera, intra in spital si mor, deci ar fi o viata cruda si grea.plus ca fiecare are cate o poveste trista in spatele puterilor lor.bye bye wave

| ஐNoNameஐ explică:

Eu am 10 ani EX, si sunt fata!

| ஐNoNameஐ explică:

×÷·.·´¯`·)»VALY«(·´¯`·.·÷×, eu as vrea sa fiu neji, tenten, sasuke si deidara( naruto cate o data).

| luminush694 a răspuns:

Naruto daca as fi baiat pentru ca este rolul principal! dar ma fascineaza si sakura! fundaaaaaaaa!

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Ten Ten

| daηă a răspuns:

Sakura, dar si Sasuke

| GiuliaTamas a răspuns:

Sasuke

| SimpleWay a răspuns:

OF course Sasuke. Pentru ca mereu am fost atras de firele linistite.

| EX a răspuns:

Ba baiatule ai 8 ani?

| EX a răspuns:

In fine tot la parearea mea raman(mi se pare o intrebare de copil de 8ani).

| keissy a răspuns:

Cred ca sakura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasuke

| FanatiK a răspuns:

Kiba.Ala cu catzelul.il stii? Cum il chema pe catel? laughing Serios Kiba

| lauratrandafirul a răspuns:

Naruto e preferatul meu si sper ca si al tau doresc funda

| Pwnt a răspuns:

Hidan

| Bartos_CristiNa_1988 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa nu fiu personaj din acela adica sa am eu propiul personaj si mi-ar placea sa ma cheme Rin