| anamaria82726 a întrebat:

Daca aveti o lista cu seriale/filme misto de pe Netflix puteti sa imi donati si mie cateva? Multumesc

4 răspunsuri:
| Alexandraaa197272 a răspuns:

Seriale: Lucifer, Riverdale, The Vampire Diaries, The originals, Legacies, Shadow hunters, Elite, La casa de papel, Chilling adventures of sabrina, The 100, 13 Reasons Why, Stranger Things, Jane the virgin, Friends, Toy boy, Teen wolf
Filme: Nerve, Five feet apart, To all the boys i 've love before, Jumaji, Hustlers, The kissing booth, Tall girl

| Alexandraaa197272 a răspuns:

After, All the bright places

| mihamihd a răspuns:

Stranger Things
Elite
Dark
The Witcher
Lost Girls
Unbelievable