| RAUL28823883884 a întrebat:

Daca dau Cancel Membership la Netflix cu o zi inainte de data platii imi vor fi luati banii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti vor mai fi luati

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu trebuie sa achiti contravaloarea serviciilor CONSUMATE.
Daca facturarea se face ANTICIPAT consumului /perioadei, atunci NU ti se vor mai lua banii.
Daca facturarea se face DUPA perioada /consum, atunci DA, banii ti se vor lua.

In ambele cazuri, luna viitoare nu se vor mai lua bani.

| barbosu213e a răspuns:

Nu iti vor fi luati banii, funda?

| IvyOlivia a răspuns:

Prima lună este gratuită, iar dacă vrei să te folosești în continuare Netflixul atunci o să plătești luna următoare. Ex : pe 15 august ți-ai făcut contul până pe 15 septembrie este gratuit, iar dacă vrei în continuare pe 15 octombrie o să plătești ex 50 de lei. Sper că te-am ajutat!