| Robo2 a întrebat:

Daca folosec cardul revolut (l-am folosit deja pe cel din banca) mai pot primi o luna gratuit la Netflix fiind abonamentul pe acelasi nume ca si cel folosit cu cardul bancar?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă faci pe o altă adresă de mail și nume, poți folosi desigur și alt card. Dar zău că nu văd rostul, pentru câțiva lei acolo...

| suntserios a răspuns (pentru mihai69):

Nu suntem romani daca nu dam o mica teapa acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Nah un roman adevarat le ia de pe *nu am voie sa scriu* laughing

| IonascuIlie a răspuns (pentru anonim_4396):

Pastebin.

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da, poti face carduri virtuale la care ai 30 zile gratis.

| antimulte a răspuns:

Poti face pe fiecare luna cate un cont de Netflix cu parola, nume, card diferite.

| Robo2 explică:

Sincer era doar o curiozitate, nu vreau sa ma coplic atat 'pentru câțiva lei acolo', dar e bine de stiut.