| bariesra a întrebat:

Daca imi fac cont de Netflix si nu il platesc ce se intampla? Sunt curioasa

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te uiti la Netflix ca si cum te-ai uita pe geam.

| Adry05 a răspuns:

Ce să se întâmple? trebuie să bagi cardul, dacă n-ai bani pe card automat nu-ți deschide cont, dacă nu mai ai luna următoare bani automat ți-l închide.

| baru a răspuns:

Se suspenda automat.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar ti se suspenda transmisia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nu il platesc.
daca nu platesti nu ti se deschide contul simplu.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu prea o sa mai poti sa il folosesti sau o sa vina apocalipsa. Una din doua.

| aXy99 a răspuns:

Nu il poti folosi. Nimic altceva.

| Digikey a răspuns:

Odata ce le-ai dar numarul de card isi trag singuri banii.

| Eugen80 a răspuns:

Daca nu mai ai bani pe card, primesti notificare de la ei si daca inca o luna nu platesti, se blocheaza contul.
cand vei baga bani, o sa ti se ia in acel moment si banii datorie.