| XDarkAngel a întrebat:

Daca isi aduce aminte cineva cum se numeste filmul va rog sa-mi spuneti.
Era vorba despre un film mai vechi de pe disney chennel unde doi bebelusi (un baiat pe nume Billy si o fata pe nume Tina) puteau vorbi intre ei prin gand si gradinita lor era condusa de o baba care de fapt era o criminala cu avere ascunsa, de aceea doi dobitoci "criminali" incearca sa ajunga la ea, dar Billy si Tina rezolva problema fiind mai inteligenti decat par si ii readuc impreuna si pe parintii lor divortati.
Cine stie despre ce e vorba il rog sa-mi spuna, ofer funda si vot, bye love struck.

Răspuns Câştigător
| DontCloseYourEyes a răspuns:

Oh Baby! (sua, 1998)

2 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Am vazut chiar acum cateva zile filmul despre care vorbesti. Sincera sa fiu nu stiu cum se numeste de si l-am urmarit si mai demult.Am sa revin daca reusesc sa aflu.imi pare rau ca inca nu am putut sa te ajut!

| ANAHsneaman a răspuns:

Am vazut filmul se numeste oh bebe funda?