| Popescu_Alexandru_1999 a întrebat:

Daca la cinema zice nerecomandat copiilor sub 15
ma pot uita daca parintii sunt de acord, ca zice nerecomandat nu interzis...?

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Pai normal ca te poti uita, dar probabil sunt anumite scene cu impact emotional ce te pot afecta, depinde de persoana...Eu zic sa te uiti laughing

1 răspuns:
| sebby27 a răspuns:

Nu cred ca te va lasa sa intri.Banuiesc ca trebuie sa le arati buletinul la intrare.
Si daca nu ai inca 15 ani, iar filmul este interzis celor sub varsta respectiva, mi se pare ce poti sa te uiti daca esti insotit de un adult.