| JustBlackNoGrey a întrebat:

Daca ti s-ar cere parerea cu privire la un nou film horror, thriller, suspans sau mister, care ar fi scenariul/ideea/subiectul? precizati si genul in care l-ati incadra

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Un film horror/aventura, gen Wrong Turn, Vineri 13, The Hills Have Eyes, Venom, doar sa fie facut bine, nu ca majoritatea celor de genul sau thriller gen Wolf Creek.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Sn4k3):

De Venom nu am auzit. e fain? merita? e faza ca ceva grup gaseste un cufar in ceva apa si dezlantuie... ei bine, nu ceva tocmai placut?

| Sn4k3 a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

L-am vazut acum cativa ani, dar da, un cufar sau ceva de genul se deschide si elibereaza un fel de spirit. Merita vazut, stiu ca mi-a placut. Chiar l-am vazut de doua ori.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Sn4k3):

Mersi ca mi.ai zis. o sa il pun pe lista de vizionatwinking

| LumiBo a răspuns:

Caderea abrupta intr-o stare de inconstienta cu dus si intors. Adica posibilitatea dubla de a vedea in mintea personajului dar si modul dubios in care acesta reactioneaza la simuli. Adica un fel de desprindere a creierului constient de cel inconstient. Ar putea fi atat horror cat si supsans pentru ca nu stii daca vor putea fi reunite

| JustBlackNoGrey explică (pentru LumiBo):

Foarte interesant! sa stii ca am observat si eu ca foarte putine filme arata atat ce gandeste si cum vede lucrurile protagonistul si cum sunt ele de fapt. o idee excelenta!