| anonim_4396 a întrebat:

Dacă verișorul meu și-a făcut cont de Netflix și mi-a trimis invitație și mie, sa împărțim contul, cum sa ma conectez? Ca acolo scrie sa îmi fac abonament nu știu și eu trebuie sa împart cu el

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai da dar nu trebuie sa bagi mail si parola de fiecare data. Iti selectezi profilul tau si te baga instant.

36 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E acolo un sign-in apoi email și pass

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Pai și cu ce sa ma conectez

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Email și pass

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Email lui cui?

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

A lu' ăla cu care imparti

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Pai asta zic... alea pana la urma nu sunt private? Adică poate cu email ul e conectat și la Facebook și altele

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Parola de Netflix Ina mamă!

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Gata mulțumesc

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Și acum m-am conectat pe telefon, dacă vreau sa ma conectez pe laptop și sa ma deconectez de pe telefon, cum sa fac? Adică el folosește un dispozitiv, o verișoara un dispozitiv, o fata un dispozitiv și mai rămâne unu, pentru mine, eu m-am conectat pe telefon, dar dacă vreau sa ma desconectez ca sa ma uit de pe laptop, pot?

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Tot asa faci

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Pai și de unde ma deconectez de pe teleofn

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Nu trebuie

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Pai altfel nu vor fi doua dispozitive de la mine?

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Tu ai 17 ani si nu pricepi ce zic sau n-ai 17 și pricepi dar te faci că nu

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

De ce e atat de greu sa ajutați? Am pus o întrebare și v ați oferit sa ma ajutați.

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

" Ina01 - Pai și de unde ma deconectez de pe teleofn

sierra1 a răspuns (pentru Ina01): Nu trebuie"

De ce e atat de greu de priceput?

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Pai și am intrebat ca altfel nu vor fo doua dispozitive de la mine? Și eu vreau sa ocup doar unul

| Wr3nch a răspuns (pentru Inutarh):

Daca ai profilul tau te poti conecta pe cate dispozitive vrei pe el, Ca atunci cand te loghezi alegi una din 5 iconite, nu? Probabil una cu numele tau.

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Nu trebuie De ce e atat de greu de priceput?

| Inutarh a răspuns (pentru Wr3nch):

Și ma pot deconecta și conecta de cate ori vreau?

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Gata ai rezolvat?
Zi și tu "merci" că așa-i chic.
Si dă-i lu' stefytzab03 o fundă că cere dragul de el...

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Am mai zis mulțumesc

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Să fii iubită

| Inutarh a răspuns (pentru sierra1):

Asemenea

| Inutarh a răspuns (pentru Wr3nch):

Și el poate vedea ce filme Vizionez?

| Wr3nch a răspuns (pentru Inutarh):

Daca intra pe profilul tau da, la fel cum si tu te poti uita pe profilele celorlalti.

| Inutarh a răspuns (pentru Wr3nch):

Mulțumesc

| Inutarh a răspuns (pentru Wr3nch):

Deci nu ia in considerare ca și cum ar fi doua dispozitive

| Wr3nch a răspuns (pentru Inutarh):

Pai da dar nu trebuie sa bagi mail si parola de fiecare data. Iti selectezi profilul tau si te baga instant.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ți-a trimis invitație ca să-ți faci și tu cont și să-ți plătești separat.
Dacă vrea să intri pe contul lui, îți dă e-mailul și parola și îți creezi acolo un profil al tău.

| Nume6 a răspuns:

Îţi dă parola si email-ul cu care s-a conectat el ca să îi poți accesa contul.

| Inutarh a răspuns (pentru Nume6):

Pai cum sa îmi dea email ul și parola... ca doar acolo pe email poate e ceva privat pentru el

| sierra1 a răspuns (pentru Inutarh):

Mai cetește odată

| Nume6 a răspuns (pentru Inutarh):

Credeam că era logic! Îţi dă numele la email!

| stefytzab03 a răspuns:

Uite cum faci, ii ceri varului tau emailul si parola, ti le da scrise pe ceva, tu dai acolo sus la conectare sau "sign in" daca e in engleza, si o sa ai doua chenare unde trebuie sa introduci emailul si parola pe care tocmai ce le.ai cerut de la varul tau, introduci emailul si parola, si o sa iti apara cateva patrate colorate cu smiley face pe ele, cu un nume dedesubt, ori dai pe plus si iti creezi si tu un patrat din ala cu numele tau, sau poti sa accesezi unul deja facut, si gata, asta e tot
Cu placerelaughing
Funda?

| sierra1 a răspuns (pentru stefytzab03):

Pot să-ți dau eu?

| stefytzab03 a răspuns (pentru stefytzab03):

Sa.mi dai ce?