| zacvaca a întrebat:

Damon moare in serialul Jurnalele Vampirilor?

Răspuns Câştigător
| DenisaIna a răspuns:

NU am murit.Insa in sezonul 4 Elena se transforma in vampir.Ea isi aminteste ca s-a intalnit prima data cu Damon si se va atasa mai mult de el.Stefan considerandu-se vinovat de transformarea Elenei. Dar DAmon(ca un fraier si nu-mi vine sa cred ca zic asta) se refugiaza in bratele unei alte femei....cred ca e Mereditth.PS Damon e favoritul meu dar o sa apara mult mai multe personaje si sezonul 4 incepe in 11 Octombrie. Fundaaa?

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu a murit, şi nici nu cred că va murit. Totuşi e unul din personajele principale.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Pai in sezoanele care au aparut deja NU A MURIT love struck. Nu as vrea sa cred ca o sa moara nici in cele ce urmeaza big grin.

| KellyGreen a răspuns:

Nu inca. Oricum nu cred ca o sa moara, chiar daca in carti o face, serialul pana acum nu s-a asemanat aproape deloc cu cartile deci nu cred ca in serial Damon o sa moara.

| MrFlavyus a răspuns:

Nu a murit!