| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Dar Vlad sezon 4 nu mai începe, că sigur are și sezon 4 s-a spus pe Youtube că are și sezon 4 dacă vă uitați și trebuia să înceapă undeva prin lunile martie-aprilie, dar nu a mai început?

2 răspunsuri:
| Daaaanaaa a răspuns:

Nu se știe official data de lansare a sezonului 4 filmările pentru sezonul 4 au început abia în februarie iar cu pandemia o să fie un pic mai greu totuși s-a confirmat official că sezonul 4 e în producție se filmează s-a spus că serialul vă apărea cît mai curînd după finalizarea filmărilor deci undeva prin iulie-august o să apară sezonul 4

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Daaaanaaa):

Dar nu știi va mai fii și sezoanele 5 și 6 din serialul Vlad?