| adreyashu a întrebat:

Dati-mi niste animeuri perverse.

Răspuns Câştigător
| PVAAVU a răspuns:

Aici:
http://www.youtube.com/watch?v=Oj5N9v5dUuA
Astea-s cele mai perverse.

| PVAAVU a răspuns (pentru PVAAVU):

Personal nu ma uit la anime-uri perverse.In momentul in care am gasit intrebarea am cautat pe youtube.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Cica alea sunt cele mai perverse... Frate, eu sunt cel mai mare fan al anime-urilor, si cel mai mare pervers din cati exista si cati or existawinking Uite aici niste anime-uri total perverse:

They are my noble masters
Kiss x Sis
Kampfer
Highschool DxD
Highschool DxD new
Kore Wa Zombi Desu Ca? ("ca" se scrie cu capa, doar ca mi se corecteaza automat...)
Rosario + vampire
Rosario + vampire 2
Baka to test to shoukanjuu
Baka to test to shoukanjuu ni
Elfen lied
Freezing
Kannazuki no miko
B gata H kei
Bokusatsu tenshi dokuro-chan
Infinite stratos
Shuffle!

Cam astea sunt toate (Apropo, nu am copiat de niciunde happy Le-am scris din propria mea experienta tongue Primele 10 sunt cele mai perverse, apoi celalalte happy Iti propun sa le incerci. Chiar daca ai dat funda... Nu ma intereseaza sincer laughing Doar uita-te la aceste anime-uri, sunt cele mai perverse pe care le stiu happy Ai incredere in mine frate, sunt cel mai mare pervers din lume, stiu ce este ecchi si ce nu happy. Vizionare placuta!winking

| adreyashu explică (pentru anonim_4396):

Merci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru adreyashu):

Cu placere tongue

| veteranu1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cand apareHighschool DxD sezon 3

| adreyashu explică (pentru veteranu1998):

Anu asta big grin

| Ghineabogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha uite aici animeuri perverse adevarate Shinmai Maou no Testament Burst, Monster Musume no Iru Nichijouwinking

| Cristina27061999 a răspuns:

Baka to test to shoukanjuu
Baka to test to shoukanjuu ni
Elfen lied
Freezing
Kannazuki no miko
B gata H kei
Rosario+ vampire