| Sakura55 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva animeuri de liceu si dragoste ..in care sa mile si explicatihappy

Răspuns Câştigător
| Natsuko a răspuns:

Sukitte Ii Na Yo (este vorba despre o fata timida care nu doreste sa aiba prieteni pentru ca nu are incredere in oameni, iar cel mai popular baiat din liceu se indragosteste de ea...mai multe afli daca te uiti ) si inca unul ar fi Tonari no Kaibutsu-kun ( este vorba despre un baiat care este perceput drept un bataus din cauza unei intamplari de catre cei din liceu. O colega de clasa merge sa ii spuna ca va fi exmatriculat daca mai lipseste de la scoala si pana la urma cei doi se indragostesc unul de altul) happy

1 răspuns:
| Alexandru98 a răspuns:

Lock on!