| Sparkles26 a întrebat:

Dau funda! Buna tpu.Cand aveam vreo 5-6 ani (acum am 13)am vazut un film pe disney channel in care era vorba despre niste copii/adolescenti care erau intr o casa bantuita cred. Imi amintesc ca erau intr o camaruta si auzeau tunete de afara.In casa asta mai era un barbat la care i-a murit sotia si fiica. ELe erau fantome si bantuiau casa, in timpul filmului stiu ca copii si barbatul acesta se luptau cu fantomele astea sau incercau sa comunice cu ele nu stiu.Imi amintesc ca in final aparusera si se tineau de mana si ii spuneau barbatului ca le e dor de el si il vor inapoi.Asta e cam tot ce imi amintesc.Nu stiu daca era sigur pe disney, putea fii si pe jetix cred.Sau chiar alt canal.Totusi sper ca stiti filmul! Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| AlecSsS2002 a răspuns:

Familia Adamms? Serialul 1998-1999, difuzat 2009-2010 cam așa, ăsta e?

| Alexandru230430432 a răspuns:

Poate Tower Of The Terror, or Girl vs monster, nu e familia addams pentru ca ala e serial nu film.

| Sparkles26 explică (pentru Alexandru230430432):

Girl vs monster il stiu si nu e el, iar tower of the terror seamana putin dar nu e el