| OoOEuOoO a întrebat:

DAU FUNDA! Cand apar (sau daca au aparut deja) noile episoade din MERLIN? Placeholder se numea ala nou. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| dedede003 a răspuns:

Daca il urmaresti pe net sezonul 4 s-a terminat, iar sezonul 5 a fost confirmat, dar inca nu se stie cand incepe

| OoOEuOoO explică (pentru dedede003):

Un raspuns calumea. Multumesc happy Deci este si un sezon 5 pana la urma. Ms inca odata happy

5 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Cand zboara dacia fara motor

| CraciunMarius2012 a răspuns:

In fiecare joi astept funda tonguetonguetongue

| OoOEuOoO explică (pentru CraciunMarius2012):

Asteapt-o linistita ca nu va veni happy Eu vreau un raspuns concret. Am vazut toate episoadele si la televizor nu le mai da happy

| CraciunMarius2012 a răspuns:

In fiecare joi pe animex multumita acum?