| 00SweetTweety00 a întrebat:

Dau funda, rapid! Am si eu o problema...cand intru sa vad un serial pe https://vezi-online.com, imi apare: Confirmaţi apăsând căsuţa "Nu sunt robot" pentru a vedea sursele video! "; Problema e ca nu am nicio casuta de selectat. Ce trebuie sa fac?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza Adobe Flas Player si va merge. Nu instala Add Block ca nu vei putea vedea filmele decat dezactivandu-l de fiecare data.

| 00SweetTweety00 explică (pentru Salontanul):

Am dezactivat si AdBlock, am instalat si ala, am schimbat si browserul. Inca nu merge...

| Salontanul a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Atunci apasa in stanga scrisului. S-ar putea ca sa ai ecranul cu imagine prea alba si sa nu se vada.

| RAY a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Depinde de server, ca si mie mi se intampla asta, ai felicitare

| RAY a răspuns:

Instaleaza flash player sau dezativeaza add block

| RAY a răspuns:

E interzis conform regulamentului TPU sa dai asemenea link urii sa stii pe viitor

| Legion7X a răspuns (pentru RAY):

Ok dar nu este de piraterie sunt doar filme online dar nu este voie
Nu voi mai da. faci cumva parte din echipa de administrare a platformei?

| RAY a răspuns (pentru Legion7X):

Am fost banat candva doar pentru niste articole, filmele online incalca drepturile de autor
Fiindcă aceste aspecte nu sunt mereu înţelese la fel de toată lumea, iată ce nu permitem noi pe TPU.ro:
- la nivelul postărilor, se consideră ca nepermis tot ce este pasibil de respingere;
- injuriile, limbajul obscen, agresiunea verbală şi ameninţările de orice fel;
- manifestări ale intoleranţei faţă de orice etnie şi faţă de opţiunile religioase, politice, sexuale etc. ale fiecăruia; instigarea la ură şi intoleranţa;
- spam/publicitate nesolicitată;
- rezolvarea de teme pentru acasă prin intermediul postărilor pe TPU;
- postările triviale sau care nu corespund cu specificul site-ului;
- postările care nu sunt formulate ţinând cont de regulile minimale ale gramaticii;
- postările care instigă la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substanţe interzise, furt etc);
- postările care încalcă drepturile de autor, oferind informaţie preluata din alte surse, fără precizarea acestor surse;
- postarea de linkuri de pe diferite site-uri care promovează sau încurajează pirateria;
- hărţuirea utilizatorilor;
- abuzul de orice fel (abuzul de dreptul de a posta, abuzul de dreptul de a vota sau de orice alta funcţie de pe site);
- asumarea identităţii altor utilizatori sau crearea de clone;
- hacking.
În cazul întrebărilor din secţiunea Cauze Nobile, TPU.ro îşi rezervă dreptul de a şterge toate răspunsurile care nu respectă regulile minimei decente, care sunt în afara subiectului sau care ar putea leza imaginea respectivei cauze nobile.
Cine nu este de acord cu aceste reguli este liber să ne comunice acest aspect şi, dacă situaţia nu poate fi soluţionata astfel încât toata lumea să fie multumită, este liber să îşi încheie activitatea pe TPU.ro.

| Legion7X a răspuns:

Ce serial? Poate te ajut cu ceva mai bun

| 00SweetTweety00 explică (pentru Legion7X):

Ma uitam la mai multe...dar imi poti spune un alt site care poate merge

| DennisW a răspuns:

Functioneaza. Deci problema e la tine. Incearca alt browser - Firefox, Opera, Chrome.

| Crush247 a răspuns:

Instleaza adBlock-ul si o sa mearga.
Daca nu, incearca sa intri de pe alt Browser.