| SaraYang18 a întrebat:

Dau funda tutror!
Buna! Imi puteti recomanda niste filme triste si emotionante sa care sa plang? Am vazut destul de multe dar vreau sa mai ma uit pana se termina vacanta. Gen: DRAMA, romance, fantezie poate fi chiar si biografic important e sa-mi dea lacrimile. Va rog filme vazute de voi nu copy-paste de pe site-uri ca asa nu as fi intrebat! Cu cat mai trist cu atat mai bine!
Am vazut deja:If I Stay(momentam citesc cartea), The Fault in our star, The Longest Ride, The Notebook, Dear John, Titanic, The best of Me, A walk to Remember, The Age of Adeline, The Imitation Game, The Theory of Everything, A Beautiful Mind, Still Alice, I Origins, Endless Love, Love Story, Heaven Is for Real, Lista lui Schindler, Song One, The Last Song, The Reader, City of Angels, Legends Of The Fall, Charlie St. Cloud, Hachiko:A Dog's Story.

Răspuns Câştigător
| spiridus25 a răspuns:

Sweet November (2001)
P.S. I Love You (2007)

| SaraYang18 explică (pentru spiridus25):

Mersi. big grin Sweet November l-am vazut Dar ma voi uita la P.S. I Love You

| spiridus25 a răspuns (pentru SaraYang18):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Incearca filmele indiene. Majoritatea au final trist.

| Quiin a răspuns:

10 promises to my dog. Merita vazut; d

| SaraYang18 explică:

Mersi.

| unknownanonim a răspuns:

Good kids don't cry este un film dramatic de dragoste