| eddyeddy5 a întrebat:

Dau FUNDA + VOT. Cand v-a avea loc episodul special din Pariu cu viata? Cand si la ce ora? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Licurici05 a răspuns:

Chiar in ajunul Craciunuli pe 24 decembie.In jur de ora 20.00 la ora nu sunt foare sigura dar pe Happy Hour a spus ca in seara de ajun pe 24 decembrie seara. Funda?

3 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Pe 24 din cate am inteles, adica intr-o sambatathinking si probabil ca tot la 8 jum.

| Alexalice10 a răspuns:

De Crăciun, la 8:30

| NevăstuicăxD a răspuns:

În ajunul Crăciunuluinadică e 24 decembrie, pe la 8.30, din câte am înţeles.