| a55yummy a întrebat:

DAU FUNDAA! Intrebare pentru cei care se uita la seriale coreenewinking Imi spuneti niste filme sau seriale in care joaca actorul Lee Minhoo :X:X? Fara Boys over Flowers si City Hunter, le-am vazut deja...

Răspuns Câştigător
| akcentdiana a răspuns:

City Hunter (SBS / 2011) – Lee Yun-Seong
Personal Taste | Gaeinui Chwihyang (MBC / 2010) – Jeon Jin-Ho
Boys Over Flowers (KBS2 / 2009) – Koo Jun-Pyo
But I Don’t Know too (MBC / 2008) – Min Wook Gi
I am Sam (KBS2 / 2007) – Heo Mo-Se
Mackerel Run | Dalryeora Godeungeo (SBS / 2007) – Cha Gong-Chan
Secret Campus | Bimilui Kyojeong (EBS / 2006) – Park Doo Hyun
Recipe of Love (MBC / 2005)
Sharp 1 (KBS2 / 2003)
Romance | Romangseu (MBC / 2002) – a avut doar o replică

6 răspunsuri:
| akcentdiana a răspuns:

Boys Over Flowers, Goo Hye Sun, K-drama, Kim Bum, Kim Hyun-joong, Lee Min-ho

| akcentdiana a răspuns:

Sau daca astea nu te ajuta, uite niste date mai indetaliate despre el, poate ca o sa gasesti ceva http://hallyudex.net/2012/01/28/lee-min-ho/

| a55yummy explică (pentru akcentdiana):

Mersi pentru toate cele 3 raspunsuri ale tale..as da funda la toate dar nu se poate laughing multumesc pentru. ajutor imi place muult Lee Minhoo love struck love struck

| akcentdiana a răspuns:

Stiu, si mie, e tare dragut si un actor priceput

| kathy83 a răspuns:

Si fii pe faza, ca din august apare un nou serial in care joaca - "Faith"