| AllenMoyashi a întrebat:

Dau o funda pentru cine îmi spune detaliat care are fi cel mai tare cuplu din anime ul D gray man (Bxb sau bxg).
P. S:Nu am ce face și am decis sa postez asta aici sa aflu răspunsurile voastre

12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă b×b înseamnă ce cred eu...

| AllenMoyashi explică (pentru Catrice):

Bxb înseamnă boyxboy.

| Catrice a răspuns (pentru AllenMoyashi):

Asta știam și eu. Mai nou, la fiecare anime exista unii care fac astfel de combinații.
Nu am văzut animeul de care ai menționat, dar acum e pus pe lista.

| AllenMoyashi explică (pentru Catrice):

Am înțeles. Oricum trebuie sa te uiți pentru ca e ultra mega smecher

| Catrice a răspuns (pentru AllenMoyashi):

Întrebare ciudata: măcar ăia 2 îs mai apropiați sau ceva? Nu de alta, dar am mai avut astfel de speranțe și la altele.

| AllenMoyashi explică (pentru Catrice):

Care aia doi?

| Catrice a răspuns (pentru AllenMoyashi):

Ala micu', exorcistul și cu Kanda ăla. Sau o fi și un al treilea?

| AllenMoyashi explică (pentru Catrice):

E bine sunt mai apropiați decât la început. Poți sa vezi asta uitându-te la D gray man Hallow sau citind manga. Dar nu cum ai vrea noi.

| Catrice a răspuns (pentru AllenMoyashi):

Și pentru acest scop exista imaginația. happy

| AllenMoyashi explică (pentru Catrice):

Cei din imagine nu sunt Allen și Kanda din D Gray man.
Numele lor sunt Ki și Keika din anime ul Spiritpact

| Catrice a răspuns (pentru AllenMoyashi):

Nu ma refeream la imagine.

| AllenMoyashi explică (pentru Catrice):

Ah scuze. Am citit eu greșit