| alexalx1234 a întrebat:

De ce a fost scos canalul TV Minimax din grila Telekom? Stiu ca a fost scos din 2012, dar as vrea sa stiu de ce si daca il vor introduce inapoi

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba la Telekom.

| alexalx1234 explică:

I-am intrebat si mi-au spus ca grila este in curs de dezvoltare si cand se vor mai adauga canale vor anunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauza exacta, nu o cunoastem, pentru ca Telekom nu se justifica in fata clientilor sa-i.
Insa cert este ca nu este corect. Este clar ca la mijloc sunt interese banesti.

| Miss25JK a răspuns:

Nu se mai introduce Minimax - ul inapoi, insa nu stiu de ce l-au scos.

Răspuns utilizator avertizat