| xTrixie a întrebat:

De ce a plecat Tomas din Violetta? O sa se intoarca in sezonul 3? va rog sa imi raspundeti puppy dog eyes funda.

Răspuns Câştigător
| Zuza50 a răspuns:

A postat admina principala pe o pagina. Dar nu mai stiu ce pagina si ne-a dat si site-ul pe care scria cand se va intoarce da nu il am am. big grin

15 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

S-a dus să cumpere prezervative.

| Kriss96 a răspuns:

Am inteles ca se va intoarce in sezonul 2 si se va indragosti de o alta fata. Asa am citit eu. Se poate sa incurc cu Leon la faza cu indragostitul.

| skumpykalexya a răspuns (pentru Kriss96):

Leon se va indragosti de Lara

| CălinPL a răspuns:

Da se va intoarce

| xTrixie explică (pentru CălinPL):

Unde ai vazut? Imi spui si mie?

| CălinPL a răspuns:

Nu mai stiu exact in ce episod

| CălinPL a răspuns:

Tomas e inca in violeta

| xTrixie explică (pentru CălinPL):

Din sezonul 2 nu o sa mai fie de asta intrebam cand o sa se intoarca...

| LucianStroe a răspuns:

Ca sa ai tu ce intreba laughing

| xTrixie explică (pentru LucianStroe):

Ce destept esti laughing... Mddea castigi si tu niste puncte cu raspunsul asta. Asa e cand prostia doarewinking

| Zuza50 a răspuns:

Tomas Va pleca in Spania. Da se va intoarce dar nu stiu cand, ori pe la jumatatea sezonului 2, ori in sezonul 3. Sper ca te am ajutat. Frunda? :*

| xTrixie explică (pentru Zuza50):

Unde ai vazut?

| xTrixie explică (pentru Zuza50):

Merciiiiiie

| Zuza50 a răspuns (pentru xTrixie):

Funda?

| Zuza50 a răspuns (pentru xTrixie):

A postat admina principala pe o pagina. Dar nu mai stiu ce pagina si ne-a dat si site-ul pe care scria cand se va intoarce da nu il am am. big grin

| StylerGTX a răspuns:

Cica a consumat droguri, de aia l-au dat afara.