| TrueLoveWins a întrebat:

De ce apare asa de tarziu sezonul 4 episodul 10 din The Vampire Diaries? Am auzit ca apare abia in 17 ianuarie. E adevarat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! e adevarat! apare asa tarziu pentru faptul ca filmul trebuie sa apara odata cu, cartea...cred. Apropo: in alte tari a aparaut deja.

| Dyiya a răspuns:

Da, este adevarat. Din pacate, au vacanta sad

| ClarytaMarya09 a răspuns:

Buna.da este adevarat stiu si pe mine ma deranjeaza dar gandeste-te. este Craciunul si mai vine si Revelionul si poate stau si actorii acasa cu familiile lor. eu ca sa nu mai astept atat. iau de la capat sezoanele ca sa le mai privesc odata