| callerofthestorms a întrebat:

De ce ar trebui sa ma uit la Game of Thrones si de ce serialul este mai prost scris decat toate filmele Avengers la un loc? Daca puteti sa-mi recomandati un serial lipsit de supraestimari care sa nu fie intitulat "Game of Thrones", "The Walking Dead" sau "Vikings" as fi foarte multumit!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pentru ca e un serial bun, in afara de sezonul 8. Dar mna, tu nu vrei ''sa mergi cu turma''.
Altele:
Peaky Blinders
Deadwood
Sons of Anarchy
Taboo
Banshee
The Terror
Fargo
Sper ca nu sunt si astea supraestimate.

| peperonies a răspuns:

The wire, breaking bad, rick and morty.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desperate housewives. Asta e bun.
Game of thrones e plin de pornosag si incest. O porcarie ieftina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Game of Thrones are un dezechlibiru mare intre primele 2-3 sezoane-> care is lipsite de evenimente mai degraba iti fac cunostiinta cu actorii, si desigur xx.x din belsug pana la stadiul cand devine sacaitor Pe cand restul sezoanelor au poate prea multa evenimente, super-interesant ca in final sa bage un deznodamant aiurea.
Dar una peste alta Game of Thrones trebuie vazut macar 1 in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeie in infruntarea destinului, Cennet, Surorile, Tine-ma de mana, Povestea noastra si Juramantul.

| Alxblx a răspuns:

The Sopranos, dexter, band of Brothers.