| TheWalker11 a întrebat:

De ce e Game of Thrones atat de mediatizat?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pentru ca e un serial bun ce merita urmarit, iti recomand sa vezi macar 1 episod si iti garantez ca o sa fii fascinat de storyline.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Intruder19):

Spune-i sa vada mai mult de 1. am vazut unul si nu m-a impresionat cu nimic

| Adry05 a răspuns:

Pentru ca e printre cele mai bune seriale ale momentului, dovada fiind si nota de 9, 3 de pe IMDB.

| J0B0MAT a răspuns:

Pentru ca este cel mai urmarit serial si automat a obtinut venituri foarte mari cu care au putut sa il mediatizeze foarte bine.

| Sociopat a răspuns:

Si-a castigat popularitatea prin faptul ca nu se feresc sa omoare personaje principale din serial.