| bbeli123 a întrebat:

De ce in Romania nu avem seriale bune gen The mentalist The vampire diaries Doctor house sau asa ceva? Adica nu am putea sa ne strangem mai multi si sa contribuim la un serial? Gen norvegia este cunoscuta in multe tari pentru serialul skam. Noi in Romania de ce nu avem seriale bune?

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Noi in Romania nu avem asa ceva pentru ca trebuiesc bani iar multor oameni le este frica sa investeasca. Daca filmul sau serialul va avea vanzari slabe atunci romanul nu are puterea sa investeasca din nou pentru inca un presupus esec. Asa gandim noi suntem fricosi si nu ne place sa riscam pentru ca gandim dinainte numai cu teama de esec.

| ElSueno a răspuns:

Avem un serial bun si noi, Umbre se numeste si seamana putin cu Breaking Bad. Il recomand si il poti gasi pe HBO GO sau la TV pe HBO.