| fanezodo a întrebat:

De ce la chefi la cutite la sezonul 6 sunt filmările din sezonul 4?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, am vizionat din nou prezentarea concurentilor din sez.4 si e asemănător cu sez.6, deci practic nu e sezonul 6 ci e reluare a sezonului 4! Si va câștiga echipa lui Sorin Bontea!

| neînțelesro a răspuns:

Nu, te poate da de gol faptul că sunt concurenți care au venit si in sezonul 4 zi in sezonul 6, si faptul că nu scrie recapitulare happy Posibil însă sa mai fie si următoarea variantă adica, sa monteze din mai multe sezoane scene de degustari