| Cristi_Nechitoi_1984 a întrebat:

De ce minato namizke tatal lui naruto uzumaki nu l-a sigilat pe kiubi din nou in kushina uzumaki

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Pentru ca dupa ce Kiuubi a fost eliberat din ea, aceasta oricum murea, iar daca il sigila pe Kiuubi inapoi in ea, se pierdea chakra acestuia, asa ca o parte din chakra lui a sigilat-o in Naruto, iar o parte a sigilat-o in el.

3 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Pentru ca chakra lui noua cozi e prea mare pentru kushina

| FuBu a răspuns:

Daca tata lui naruto sigila inapoi kiubi in kushina ea murea ori cum si navea nici un sens dar asa la sigilat pe kiubi in naruto pentru ca el trebuia sa cresca si putea sa fie noul jirukiu si in plus nu avea unde sa-l mai sigileze pentru ca si el era pe moarte(minato namikaze), mie imi place foarte mult naruto shippuden si is fan big grin Va urez la toti vizio n-are placuta la episoadele din naruto sippudenbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:O...traducerea in romana cum ar arata?big grin