| anonim_4396 a întrebat:

De ce multi de pe aici nu apreciaza filmele mai vechi de anii 2000?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca s-au nascut cu biberonul legat de mouse si educati de telefoane destepte.
Iar ce a fost inainte, nu conteaza, fiindca a fost in epoca de piatra... sau chiar mai inainte.

| RAY a răspuns:

Eu doar la filme vechi ma uit https://www.tata.to/......tps?/filme

| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu, dar singurele filme care imi plac si sunt inainte de 2000 sunt seriile Jurassic Park, pentru ca sunt pasionat de dinozauri.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pentru ca filmele cu cat sunt mai noi cu atat spala mai bine creierul.

| anonim_4396 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu te contrazic aici.

| DrowRanger a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Cum unora le plac filmele SF, asa altora le plac cele istorice. Cele mai noi sunt mai apreciate fiindca au efecte secundare mai bune, dar ca poveste, tot cele mai vechi de 2000 fac legea!

| Kattypary a răspuns:

Parerea mea e ca din cauza ca cred ca sunt demodate si vechi plictisitoare dar eu le vizionez si depinde si ce video sper ca te am ajutat pupci pa!

| anonim_4396 explică (pentru Kattypary):

Ca sunt demodate si plictisitoare?
La ce c@c@t te-ai uitat?
Ai vazut Matrix?
Taci in *** daca habar n-ai de filme.