| Ruse_Marius_1983 a întrebat:

De ce nu imi merge aplicatia Orange fim pe android am incercat si pe telefon si pe tableta cu sim si fara sim Orange. Imi spune Solicitarea nu a reusit te rugam sa incerci mai tarziu.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Compania Orange intampina in prezent anumite defectiuni tehnice care pot afecta unul sau mai multe servicii. S-ar putea sa fie si cazul tau, de aceea nu poti accesa ceea ce doresti. Cu timpul, se vor remedia problemele si toate serviciile vor redeveni functionale.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a verifica situatia, avem nevoie de numarul Orange folosit.

Ni-l poti trimite prin mesaj privat, te rog?

O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti faci cont pe orange.ro si mai incerci odata. Daca te conectezi pe wifi, incerci pe sim pe date de internet.