| Anahiteamo a întrebat:

De ce nu mai difuzeaza la tv In puii mei? Cand o sa mai dea?batting eyelashes

23 răspunsuri:
| georgecl a răspuns:

S-a terminat sezonul. Prin martie or sa inceapa.

| SweetBabyGirl a răspuns:

Sunt in vacanta.si cred ca dupa 20 ianuarie o sa fie din nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in vacanta... poate prin feb-martie

| VariantaVerde a răspuns:

Pai cred ca au luat si ei vacanta... oricum vor revenihappy

| ELLSSA a răspuns:

Hai ca sunt si eu curioasa.Stiu ca au luat si ei pauza(concediu).

| kire a răspuns:

Mihai Bendeac a anuntat pe sitte-ul oficial al emisiunii "In puii mei" ca editia de craciun a fost ultima din pacate.

| kikivero a răspuns:

Pai pentru ca au spus data trecuta ca se incheie sezonul...si parca o mai zis bendeac ca da Doamne sa mai fie un sezon urmator si ca spera lucrul asta asaa ca nu pot sa iti spun cu certitudine lucrul asta am auzit ca va reincepe la sf anotimpului dar nimic nu e sigur

| CastorR a răspuns:

De fapt ultima editie care a fost, era de revelion, numai ca a fost vineri nu sambata. Dar acum nu mai da si nu stiu de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in vacanta dar o sa inceapa curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar o data precisa? www.inpuiimei.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi incepe in puii mei 15. 1. 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca s-a spanzurat Mirel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiunea a fost amendata deoarece folosea mesaje obscene nu cred ca o sa mai apara curandbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 martie. o sa inceapa din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar a spus data trecuta ca a ajuns o scrisoare la politie si n-o sa mai fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mai difuzeaza la tv in pui mei? Cand o sa mai dea?

| WTFuck a răspuns:

In puii mei revine din 6 martie.big grin

| WTFuck a răspuns:

In puii mei revine din 6 martie... pup :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mai dati in puii mei suntem morti nu avem la ce sa ne uitam la tv daca nu mai este in puii mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei acum sunt in vacanta ...acum ca de craciun au muncit ca sa faca episoadele acelea acum sa mai asteptam pana pe 12 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa inceapa in 8 martie

| Ciprian24_7884 a răspuns:

S-a terminat nu mai incepe. Pote la primavara incepe din nou nu stiu exact.