| xSega a întrebat:

De ce nu se mai fac filme de comedie ca prin '90 și 2000? Am încercat sa caut un film la care sa rad cu adevărat și nu găsesc nimic

Răspuns Câştigător
| Smokin a răspuns:

Pentru ca in 90 a fost epoca de aur a filmolor, tot ce se facea era calitativ. de la 2000 totul se face cantitativ... Pentru a face multi bani din filme de ****

3 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Daca te referi la filmele romanesti, pentru ca nu se mai investesc bani in cinematografia romaneasca, daca te referi la filmele de comedie in general, te inseli, sunt multe filme bune cum ar fi TED 1&2.

Răspuns utilizator avertizat