| Raduu4ever a întrebat:

De ce nu va mai aparea si Spiderman 4? Din cate am observat, au continuat cu o noua serie "The Amazing Spiderman", film care mi se pare cu mult, FOARTE mult mai slab ca cel clasic! Astept raspuns BUN!

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

N-au nicio legatura, trilogia Spider-Man a fost produsa de Sam Raimi (55 de ani) iar The Amazing Spider-Man de Marc Webb (40 de ani). Sunt serii diferite. Momentan nu se stie cand va realiza Spider-Man 4, domnul Raimi. Sau daca-l va realiza vreodata. Au fost unele discutii care nu s-au mai reluat dupa 2011.