| anonim_4396 a întrebat:

De ce serialul animat "Paw Patrol", mai bine zis episoadele, au un număr mare de dislike-uri pe YouTube?
De exemplu, am văzut că au în jur de 300k de likeuri dar 200k de dislike-uri.
Eu nu am vizionat serialul animat, nu știu cât este de calitativ. Am aflat recent de el dar nu mi-a trezit interesul de a-l viziona.
Cei care ați văzut serialul, cât la % îl considerați calitativ și cât la % nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stanga americana sustine ca politia e rasista iar unii oameni chiar cred asta.
Acel serial pune politia intr-o lumina pozitiva. Adeptilor stangii nu le convine asta si isi arata nemultumirea dand voturi negative serialului.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil nu este o animatie pe placul parintilor copiilor, ei dand dislike.
Pe de alta parte Youtube nu a fost si nu este de referinta cand vine vorba de filme, seriale etc pentru asta exista siteuri de specialitate.
Pe Youtube oricine poate da like sau dislike fara un motiv intemeiat.

| Meme10Meme a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care 5gay primesc dislikeuri. O fi un serial cretin.

| DonEduardo a răspuns:

Eu chiar zic ca e chiar bun pentru ce vrea sa fie, asa ca am sa ii pun 70% calitativ. Problema este ca e pentru copii si prin copii vreau sa zic de clasa 1 maxim. De aceea are atat de multe recenzii negative.

| Alice270246 a răspuns:

Este posibil ca unora să nu le placă, în special adolescenților care nu au cu ce își ocupa timpul și dau dislike-uri la desene animate. Eu nu am văzut decât 1-2 episoade și nu oot să spun dacă îmi place sau nu. Oricum, eu nu mă uit la desene. Dar am un verișor care e înnebunit după,, Patrula cățelușilor", deci da, fiecare opinie diferă de la persoană la persoană.
_____________________
Dacă răspunsul meu te-a ajutat, sau ți-a plăcut, apasă pe fundă pentru a marca acest lucru.