| anonim_4396 a întrebat:

De ce serialul-comedie "Las Fierbinți" are atât de multă priză la public și face audiență ridicată atunci când e difuzat?
Recunosc că nu am urmărit nici un episod până acum, deoarece nu sunt adepta serialelor sau filmelor de comedie dar citesc des articole unde se specifică audiențele fiecărui episod.
Voi, cei care urmăriți "Las Fierbinți", ce vă atrage cel mai mult la acest serial? happy

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Din punctul meu de vedere Las Fierbinti prezintă o perspectiva realista a vieții cotidiene.

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Pentru ca pro tv e cel mai urmarit post tv din Romania si pentru ca multe persoane de varsta a 2 a si a 3 a se uita, mai ales pentru ca e in romana, e comedie, prezinta viata asa cum sunt obisnuiti multi oameni. Oamenii s-au saturat sa se uite la drame la tv si un serial in romana la tv va fi mai vizionat decat un serial sau un film in alta limba pentru ca nu intotdeauna intelegi limba si nu esti cu ochii in tv, il tii mai mult ca fundal cand faci alte treburi, ma refer la parintii si bunicii nostri.
In plus o sa se faca mult si bine episoade in continuare pentru ca un serial cu buget mic, locurile in care filmeaza le inchiriaza pe bani putini, hainele si recuzita le iau de la sh (chiar m-am intalnit cu o angajata la sh si cumpara haine pentru serialul asta), figuratia e platita cu putini bani, iar echipa nu are cine stie ce salariu, doar actorii iau bani ca lumea. Deci chiar si daca vor avea audiente mai mici nu o sa ii deranjeze

Răspuns utilizator avertizat
| Vasile2003 a răspuns:

E o comedie românească care prezintă unele probleme cotidiene...ce comedii românești la care să se filmeze încă mai știi? Dacă mă gândesc bine, nu cred că are rival pe piața românească la acest gen...

| TitoJacksana a răspuns:

Pentru ca e amuzant și arată viata de la sat, unele tipologii de oameni pe care îi găsești acolo, merita să-l vezi 100%, primele sezoane sunt cam meh dar de la sezonul 6 și 7 incepe sa fie foarte amuzant