| sKylLedX a întrebat:

De ceva vreme, cand intru pe youtube si pornesc un video aleatoriu si dau hd, pe la secunda 17 se blocheaza si cateodata ma uit cateva secunde dau hd, ma uit ceva timp si pe la secunda 40-50 se inchide automat, si daca dau replay e acelasi lucru. Stie cineva ce problema este?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu am auzit de astfel de probleme.Am verificat mie nu mi se întâmplă, incearcă pe alt internet, dacă va merge insemna ca trebuie sa reinstalezi respectivul internet.
Multă baftă!

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Daca pe calitate normala iti merge, calculatorul tau e problema.