| ItachiUchiha a întrebat:

De cine va place din Naruto?

9 răspunsuri:
| lairon a răspuns:

Neji

| Adda1999 a răspuns:

Itachi Uchiha, Sakura si Naruto..Inainte imi placea si de Sasuke dar a devenit rau. Totusi va deveni din nou bun cand va lupta cu Itachi impotriva lui Kabuto.

| Jolene1 a răspuns:

Imi place de Gaara, Naruto, Itachi, Kakashi, si de Minato Namikaze. xD

| ItachiUchiha explică:

Mie imi place de Itachi Uchiha, Suigetsu Hozuki, Kiba Inuzuka si de Sasuke.

| positivity a răspuns:

Având în vedere că toate personajele sunt făcute incredibil de bine, nu are cum să nu-ţi placă de cineva.
Dar, ei bine, să vedem care sunt personajele mele preferate din Naruto.
Pe primul loc, s-ar afla Naruto, fiind şi personajul principal, se pune mult accent pe povestea lui, pe care, pe mine una m-a uimit.
Apoi, cred că s-ar afla Minato, fiind la un pas de primul loc în care se află Naruto, fiind tată şi fiu, e logic că vor fi în acest top al meu.
După Minato, se află Itachi, care m-a uimit într-un sens. Acea latură a lui "rece", cu un mare "dispreţ", masca de fapt sufletul său cald.
După Itachi, urmază Sasuke. Da, la un moment dat începusem să-l urăsc pe Sasuke, dar am ajuns să-l înţeleg perfect. Să-i înţeleg acea dezamăgire, acel dispreţ, nimănui nu-i este uşor să treacă peste faptul că fratele său i-a ucis tot clanul.
După Uchiha Sasuke, urmează Shikamaru. Habar nu am ce mă atrage la el, probabil inteligenţa lui supremă. Totuşi îl ador.
Apoi se află Gaara, cu acea privire a lui, este greu să nu-l iubeşti.
După Gaara, urmează Neji şi Kiba. Fiind la egalitate pentru mine. happy
Apoi, s-ar afla Kakashi, şi Hinata.
Şi cam atât, presupun.

| anca29 a răspuns:

Naruto, Hinata, Gaara, Kakashi si Minato happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Itachi,sasuke,sakura,killer bee, gara, naruto, negii

| Arikirinmotoka a răspuns:

Mie imi place cel mai mult de Naruto pentru ca tot timpul iese in evidenta!
TIE?

| Ilarionus a răspuns:

Killer b.itachi.neji.kakashi.guy.