| dbourosh a întrebat:

De curand am terminat serialul Lost...mi-a placut extrem de mult...stiti si alte seriale asemanatoare dar sa nu fie la fel de lungi?

7 răspunsuri:
| kupidon a răspuns:

Iti recomand serialul "Supernatural"

| Dutzy a răspuns:

The walking dead. Recomand!

| faramatania a răspuns:

Încearca Arrow (în mare parte este diferit de Lost, dar există totuși și unele asemănări)

| dbourosh explică (pentru faramatania):

Lam vazut si pe asta....La fel ca si The vampire diaries,teen wolf,the originals,supernatural, the tomorrow people, Suits, The 100, Star crossed,Intelligence, Almost Human, Doctor Who, The mentalist, Merlin, si inca vreo 3 cred.

| faramatania a răspuns (pentru dbourosh):

Atunci mai poți vedea:Bitten (2013),Hemlock Grove, Orphan Black, Game Of Thrones, toate seriale bune, dar fără asemănări cu Lost