| DianusIoana a întrebat:

De la ce varsta poti vedea la cinema filmul Fifty Shades Freed?

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba macar nu va mai duceti la cinema sa promovati rahatul ala. Daca va place asa ceva macar vedeti-l pe internet sa nu-i mai creasca bugetul

| Sn4k3 a răspuns:

Poti sa mergi de la orice varsta.

| JackR a răspuns:

15+, dar de ce vrei sa-l vezi?!

| Aslam a răspuns:

Filmul este +18. Scrie asta si pe internet.

| Stef45 a răspuns (pentru Aslam):

Daca era 18+ era film de adulti(ca altfel nu pot sa scriu).Iar filmul e de genul romantic, ceea ce presupune o varsta minima de 15 ani.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Stef45):

Inseamna ca si videoclipurile de pe pornhub sunt romantice.

| Stef45 a răspuns (pentru Sn4k3):

Nu ma prind ce ai vrut sa spui.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Stef45):

Atunci las-o asa, mai bine laughing

| Stef45 a răspuns:

Filmul in mod normal e nerecomandat persoanelor sub 15 ani.Dar la cum sunt vremurile noastre nimeni nu mai respecta asta.

| FaraNumePls a răspuns (pentru Stef45):

Nu stiu dar pe net imi apare ca e erotic rolling on the floor

| Antohe_Stefan_Bogdan_1995 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Ce amuzant!

| Valtok a răspuns:

Nici o varsta, te poti uita la el cand si cum vrei.

| theaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu am 14 ani si iti zic doar ca la toate filmele 15+ te lasa si daca pari de zece ani deci...

| DAriusmamaliga a răspuns:

Google fata

| Bookaholic.ro a răspuns:

Si eu tot de 15 ani zic.