| Burlacu_Denisa_1995 a întrebat:

De la ce varsta se intra la filme horror la Cinema City? Eu stiu de la 12 ani.

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu te lasa sa intri nici cu parintii langa tine la filmele horror.

2 răspunsuri:
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Te lasa sa intri, nu-i intereseaza pe aia ce faci tu, eu am 15 si intru la filmele horror pentru ca nu arat ca unu de 15 si nu-mi cere detalii despre buletin, varsta. bilet si gata

| nustiucesafac3091 a răspuns:

Eu stiu ca zice ca e nerecomandat sub 18 ani, dar de la 14 te lasa deja. Totusi, eu zic sa mai astepti.