| Gabanii a întrebat:

De la cine e insarcinata Blair? serialul gossip girl

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Inca nu s-a confirmat cine este tatal copilului, dar se oscileaza intre Chuck Bass si Louis Grimaldi. Trebuie sa avem rabdare, vom afla in curand.
Numai bine!

3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Unii spun ca chuck, altii ca dan -desi eu nu stiam ca au facut ceva
iar ea parca mentioneaza ca s-a culcat de o mie de ori cu louis?

| francesca89 a răspuns:

Chuck!? da-a-a

| Neuron a răspuns:

Pai inainte sa accepte sa se casatoreasca cu Louis, sau cand vroia sa-i spuna ca s-a terminat totul, s-a culcat cu Chuck. Si cred ca este insarcinata cu el, ca el e cel cu care trebuie sa ramana, doar e un personaj principal!