| Fernando9Torres a întrebat:

De unde i-au traducerea in romana la filmul The Lord of the rings?

5 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Nu exista, numai subtitre!

| ElenaGeorgi a răspuns:

Intra pe www.regielive.ro si acolo vei gasi si subtitrarea dorita >:d

| simmy_8381 a răspuns:

De aici: http://www.titrari.ro/.
Scrie numele filmului si download. Intr-un minut ai luat-o! Sau poti da sa-ti caute bspayer-ul (dar cred ca depinde ce versiune ai. asa ca cel mai simplu ramane site-ul). Vizionare placuta :)

| Nick_1272 a răspuns:

Instaleaza Bsplayer si are o optiune acolo unde iti gaseste subtitrarea el automat pe internet